Logo Budujemy Tarasy

Budujemy Tarasy

Specjalizujemy się w budowie tarasów kompozytowych w Warszawie i okolicach, dla nas każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, estetyki wykonania i terminowości.

Jak działamy

Na początek dobrze wiedzieć

Taras na gruncie

Taras na fundamencie punktowym. Ta sama wytrzymałość tarasu co na wylewce betonowej, ale dużo tańszy i szybszy w wykonaniu.

Podniesienie 15 - 20 cm

Podniesienie tarasu do wymaganej wysokości, to nie problem. Uwzględniamy to przy projektowaniu tarasu wraz z konstrukcją nośną

Czas budowy

Ułożenie samego tarasu to 3 dni. Jeśli musimy wylać słupki betonowe to na schnięcie betonu musimy liczyć dodatkowo 2 tygodnie

Termin realizacji

Podczas wyceny już wstępnie poznajesz termin realizacji. Ostateczny termin zależy od dostępności wybranej deski kompozytowej u producenta

01.

Wycena tarasu

Przeprowadzamy 10 minutowy wywiad telefoniczny, w którym pytamy o wymiary tarasu, preferencje co do deski kompozytowej, itd. 

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu przygotowujemy wycenę deski tarasowej wraz z montażem oraz wstępnym terminem realizacji

02.

Podpisanie umowy

Zawieramy umowę, żebyś czuł się bezpiecznie i wiedział na jakich warunkach współpracujemy.

Jeszcze raz, dla pewności pokażemy Ci wzorniki desek kompozytowych.

03.

Montaż tarasu

Wybierasz deskę kompozytową, a nam zostawiasz budowę tarasu, nie musisz się o nic martwić.

Ostatni krok to odbiór gotowego tarasu kompozytowego

Budowa tarasu - pytania

Zdecydowanie rekomendujemy taras na słupkach betonowych. Uzyskujesz tą samą wytrzymałość tarasu, ale budowa trwa krócej i co najważniejsze, budowa tarasu jest dużo tańsza, ze względu na konieczność wylania betonu jedynie punktowo.

Jeśli zależy Ci na z licowaniu powierzchni tarasu kompozytowego z podłogą w domu, to żaden problem. Już na etapie projektowania tarasu, uwzględniamy żądaną wysokość i tak dobieramy rozwiązania, abyście cieszyli się wymarzonym tarasem bez żadnych ustępstw. 

Sam montaż tarasu bez konieczności wylewania słupków betonowych to około 3 dni montażu. W przypadku konieczności wylania punktowych słupków betonowych, czas wydłuża się o około 2 tygodni. W tym okresie beton schnie i nabiera swojej wytrzymałości.

Jak najbardziej, zapewniamy kompleksową usługę montażu tarasu kompozytowego wraz z demontażem poprzedniego, już wysłużonego tarasu. Odbiór śmieci budowlanych, również możemy zorganizować.

Słupki betonowe pod taras schną średnio 2 tygodnie, ostateczny czas schnięcia zależy od pogody. Jest to kluczowy czas dla betonu, aby nabrał swojej wytrzymałości na wiele lat użytkowania, w zmieniających się warunkach atmosferycznych.